Дарина Шашкова, Кладенец-2012

Я дуже люблю природу та свіже повітря, тому я приїхала у спортивний табір "Кладенець". Цей табір знаходиться під Миргородом на річці Псел. Щоранку ми прокидаємось о сьомій, потім зарядка, а також ранкове купання у річці. Після зарядки у нас сніданок, айкідо.

О 10:30 у нас захід дня. Під час нього ми ходимо у похід, займаємось японською каліграфією, робимо предмети для тренування або граємось у командні ігри. Потім у нас обід, тиха година, під час якої нам читають книгу. Далі полуденок, букі вадза. На букі вадза ми ділимось на дві групи. Одні йдуть стріляти з луків, інші кидають ножі у мішені. Після букі вадза у нас госпроботи. Ми прибираємо у своїх наметах, перемо брудні речі, шиємо, а також особиста гігієна.

Коли ми все це зробимо, ми йдемо вечеряти. Потім у нас перевіряють намети, якщо все чисто - ми беремо телефони й телефонуємо рідним, щоб розповісти як пройшов день. Після цього у нас відеозал, де ми дивимось фільми, або вогнище. Ми лягаємо спати о 22:30.

Мені дуже подобається у цьому таборі, адже кожен вислухає тебе і допоможе. Тут веселі командні ігри та походи. Тут дуже гарне місце проведення, свіже повітря, та завжди вистачить часу пограти з м'ячем в піонербол, футбол та інше. Мені дуже сподобалось і тому я приїду сюди в наступному році.

 

Шашкова Дарина


В начало